Chovatelská stanice psů


Čokoládová štěňátka plánujeme v druhé polovině roku 2018:
Naši čokoládovou fenku Karamelku budeme opakovaně krýt prověřeným plemeníkem - našim pejskem Play Mor Simply Irresistible. 
Od plánovaného vrhu si slibujeme zejména výborné zdravotní výsledky, čisté kyčle, lokty, EIC, PRA, HNPK, neboť se jedná o již prověřené chovné linie a zopakování vrhu CH z roku 2017 po stejných rodičích.
Předpoklad výborného exteriéru a vyrovnané bezproblémové povahy je další z bonusů očekávaného spojení.  Štěňátka od nás jsou dobře socializovaná, tzn. zdravě sebevědomá, zvyklá na lidi, psy, běžné zvuky a situace bez známek bázlivosti. Budou vhodná do rodin k malým i větším dětem, seniorům a zejména zájemcům o různé druhy kynologických aktivit - sportovní i myslivecká kynologie, canicross, dogtrekking, canisterapie, výstavy apod. S ohledem na temperament a tělesnou stavbu pomůžeme vybrat vhodné štěně dle zájmu nových majitelů. 

Pro dotazy a rezervace volejte 777 849 955.

Dne 25.11.2017 se v Němčanech konalo další setkání naší psí rodiny! :-)

Otec štěňátek bude náš Verdík - Play Mor Simply Irresistible  
a maminkou se poprvé stane naše Karamelka - Caramel Sweet Star Royal Standard.

Bude to již naše 5. odchovaná generace.
Stránku Karamelce teprve připravujeme.

Děkujeme za trpělivost

1 černý pejsek Harlekýn je ještě volný. Zájemci volejte 777 849 955
Jedná se o naši již 4. generaci. Kromě obou rodičů s námi bydlí také 11. letá babička štěňátek Gina -G´Star Royal Standard, kterou Vám také rádi představíme.

V srpnu 2016 se naší Bambulce narodilo 9 černých štěňátek. Z tohoto vrhu jsme si nechali úžasného černého pejska a dali jsme mu stejně jedinečné jméno Gagarin. Také na jeho i Bambulčině stránce se pracuje. Děkujeme za trpělivost.

Naše Bublinka - Bublle My Star Royal Standard se stala na výstavě v Brně nejlepším labradorem,