Chovatelská stanice psů

 Vrh V -  7 černých kuliček se narodilo 25.9.2023Jedná se jíž o 6. generaci našeho chovu!
Maminkou je naše čokoládová Otylka - Otýlie Pink Star Royal Standard, její maminkou je Caramel Sweet Star Royal Standard po matce Revival Star Royal Standard, která je po fence G´Star Royal Standard a ta se narodila zakládající fence našeho chovu Upward Star Tankaram.  Takže vrh "V" je již v pořadí šestou generací.   

Původně jsme zvažovali čokoládového psa, ale moje představa byla, aby vypadal anatomicky a typově jako náš černý Gagarin.
A rozhodnutí bylo na světě! Vlastně proč ne Gagarin? Máme krásná černá štěňátka, protože Gagarin nenese vlohu pro hnědou barvu, takže i když je maminka hnědá, nikdy by se z tohoto spojení hnědé štěňátko nenarodilo. Ale to pro nás není až tak důležité. Klademe větší důraz na prověřené zdraví a vlídný milý temperament - otec, dědeček a prarodiče z Otylčiny strany složili canisterapeutické zkoušky. 
Takže velká omluva zájemcům o čokoládové labradory, ale Gagarin jako otec byla ta nejlepší volba! 
Jinými slovy, do rodokmenu štěňátek se nám tímto podařilo umístit moje nejlepší odchovy pocházející z původních dnes již časem prověřených spojení po těch nejlepších psech. 
Všechna štěňátka jsou již v nových domovech!