Chovatelská stanice psů

Uncategorised

V březnu 2023 se má hárat naše černá fenka Bohunka - Queen Star Royal Standard, po které by se měla narodit černá a žlutá štěňátka. 
Bohunka hárá docela pravidelně, takže pokud i tentokrát dodrží termín, štěňátka by se měla narodit v květnu a k odběru budou v červenci 2023.
Ženicha zatím hledáme a rozhodujeme se mezi dvěma "kandidáty". 

Zhruba ve stejnou dobu se bude hárat také čokoládová Otylka - Otýlie Pink Star Royal Standard.
Původně jsme zvažovali čokoládového psa, ale moje představa byla, aby vypadal anatomicky a typově jako náš černý Gagarin.
A rozhodnutí bylo na světě! Vlastně proč ne Gagarin? Narodí se sice jen černá štěňátka, protože nenese vlohu pro hnědou barvu, ale to pro nás není až tak důležité. Klademe větší důraz na prověřené zdraví a vlídný milý temperament - otec, dědeček a prarodiče z Otylčiny strany složili canisterapeutické zkoušky. 
Takže velká omluva zájemcům o čokoládové labradory, ale Gagarin jako otec bude ta nejlepší volba! 

Ve hře o čokoládová štěňátka byla ještě naše Favourite Star Royal Standard, ale jelikož úplně vynechala hárání, pohráváme si s myšlenkou, že ji již necháme být a předáme pomyslné žezlo mladším. Favinka pobývá s dětmi při canisterapii, žije plnohodnotný život a s ohledem také na její věk nebudeme za každou cenu trvat na březosti a dalším chovu. Letos tedy u nás žádné čokoládky nebudou. 

Zájemci kontaktuje mě nezávazně na tel. 777 849 955.

 

Na stránce se pracuje!